İADE VE DEĞİŞİM

-Satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerin, iade veya değişim süresi, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür

Sipariş vermiş olduğunuz ürünü, kargodan teslim aldıktan sonra, iade veya değişim sebebinizi 0555 192 12 08 nolu WhatsApp hattımızla iletişime geçerek ya da [email protected] adresimize mail atarak yetkili arkadaşlara iletişime geçmeniz gerekmektedir.

*İade veya değişimin kabul edilebilmesi için ürünlerin satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ,tüm etiketler yerinde olmalı, etiket çıkarılmamış ve ürün yıpranmamış olmalıdır.

*Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış veya aksesuarı eksik bir şekilde bize ulaşırsa tarafımızca kabul edilmeyip size geri gönderilecektir.

*İade ve değişim işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur.

*İade ve değişim işlemlerinizi anlaşmalı kargo firmamız MNG KARGO ile ve özellikle yanlış adrese gönderme ihtimalini ortadan kaldırmak için 660925667 Nolu Anlaşmalı Müşteri numaramızı kargoya bildirerek göndermeniz önemle rica olunur.

*İade ve değişim yapacağınız ürünlerin kargo bedelini Karşı taraf ödemeli olmak üzere hiçbir ücret ödemeden gönderiniz.(İade Gönderi kargo bedeliniz daha sonra para iadenizden düşülecektir.)

*İade veya değişim yapacağınız ürün veya ürünler,ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa bu ürünler için hiç bir kargo tutarı ödemeden değişim veya iade yapabilirsiniz.

*İade veya  değişim yapmak istediğiniz ürünleri, anlaşmalı kargo firmamız MNG KARGO dışında ,diğer kargo firmaları ile gönderdiğiniz takdirde ,gönderi  kargo ücretlerinin  firmamız tarafından kesinlikle ödenmeyeceği ve ürünlerin teslim alınmayacağı bilgilerinize sunulur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.